Aktuality

Novinky od září 2018

 • 04.9.2018 09:53:41

Milí sportovci,

moc se po prázdninovém režimu těšíme, jak společně naplníme lekce a budeme posouvat svoje limity a hranice ve cvičení dál a dál. Jak budeme navzájem nabíjet energií jeden druhého a budeme se vídat, vykládat a zažívat nová dobrodružství. Přinášíme nové informace ohledně změn v rozvrhu sálových aktivit.

Novinky pro nadcházející sezónu: 

 • Lekce HEAT se (staro)novými trenéry

Pavla Hesová a Peťa Hliněnská se nově stanou instruktorkami Heat programu. Budou přebírat lekce po Martinovi Pazderském. Ne všechny a ne hned. Konkrétní časy zjistíte v rozvrhu. Martin se rozhodl o lehkou změnu v životě a nastupuje na rok do školy, kde bude studovat na kadeřníka.

 • Nové lekce v rozvrhu – Power stretch

Jelikož se chceme zaměřit na začátečníky, nováčky a sportovce, kteří si ještě úplně nevěří na masakroidní posilovací lekce, připravujeme pro vás každý týden dvě lekce.  

Úterý 17:30 – 18:25 cvičební sál, lekce s názvem POWER STRETCH – lektor Petra Hliněnská

Pátek 18:00 – 18:55 cvičební sál, lekce s názvem POWER STRETCH – lektor Petra Hliněnská

Na lekcích se posiluje kompletně celé tělo. Aby fungovalo, musí pracovat jako celek a je potřeba ho jako celek přijmout. Dojde k budování štíhlých svalů, síly, kondice. Cvičit se bude s vlastní vahou, rollerem, overballem, gumičkami, bosu aj. . Bude se jednat o POMALÉ cvičení. Žádné rychlé, náročné, v tempu cvičení od této lekce nečekejte. Proto je vhodné především pro ZAČÁTEČNÍKY!

 •  Nové kurzy v rozvrhu – SM systém

Předběžně jsme též domluvení s lektorkou Marcelou Vašíčkovou na kurzech SM systému. 

Metoda "SM systém" neboli "Stabilizační a Mobilizační Systém" se opírá o 39let postupného vývoje a 34 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. V Německu je dokonce léčba (cvičení SM systém) touto metodou hrazena zdravotní pojišťovnou.

KDO MŮŽE CVIČIT?

Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.

Cvičení se skládá se sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

Kurz máme předběžně domluvený na SOBOTNÍ DOPOLEDNE. V každé hodině budou max. 4 cvičící, aby se mohla lektorka každému klientovi dostatečně věnovat. Více informací zveřejníme v průběhu září.

 •  Nové lekce HEAT

Martin Pochyla se snaží lekce Heat programu dělat stále zajímavější a zábavnější a tak pro vás přichystal následující:
Každou středu v 18:00 bude lekce HEAT Oldies – budete společně makat na oldies hity

V plánu má též přidat druhou lekci Heat Maxx, ještě pro ni ale hledáme vhodné časové zařazení. To stejné platí pro Heat slim.

 •  Fitness dance

Pomocí jednoduchých krokových variací na aktuální taneční hity budeme společně podporovat kardiovaskulární systém, spalovat tuky a zpevňovat celé tělo. Tu i tam přidáme posilování na bříško a zadeček. Vždy dvě písně fitness dance a jednu píseň posilování. Pro milovníky pohybu a posilování ideální kombinace. Pod vedením Martina Pazderského.

 • Znovuzařazení stálých lekcí do rozvrhu

 Postupně během září budeme do rozvrhu vkládat lekce, na které jste již zvyklí. Jedná se hlavně o  HEAT v časech 16:30 a 17:35 a víkendové lekce HEAT, víkendové lekce Tabaty a Kangoo Jumps a Pilates ve čtvrtek.

 

 • Benefitní karty

Rádi bychom Vás informovali, že spolupracujeme celkem se třemi benefitními společnostmi a to jsou:

Multisport benefit, Benefit plus, Sodexo pass

V případě, že Vy nebo Vaši blízcí kartu mají a ještě ji\nu nás nevyužíváte, veškeré informace získáte na recepci centra.

 

 • Změna ceníku služeb

 S platností od 1.1.2019 dochází ke změnám v ceníku lekcí, které nabízíme v našem centru.

Jednorázové vstupné:

Heat program                               150 Kč

Cvičební sál                                 120 Kč

 

Permanentky:  

Cvičební sál                                   900,-Kč

Kombinovaná permanentka          1000,-Kč

Heat program a kangoo                1100,-Kč

Měsíční členství                            1500,-Kč

 

 •  Dětské lekce

 Pro školní rok 2018/2019 nebudeme z časových důvodů otevírat žádnou lekci pro děti.

Přejeme vám hezký den a mnoho sportovních zážitků ve FIT4FUN.

Tým FIT4FUN :-)

Spolupráce s Multisport a Benefit programem

 • 26.7.2017 02:16:40

Od července 2017 u nás můžete nově využívat zaměstnaneckých výhod programů Multisport a Benefit Plus.

 • Že jste o nich ještě neslyšeli? 

Jedná se o zaměstnanecké benefity, které můžete uplatňovat denně u kteréhokoli partnera spolupracujícího s těmito institucemi. Jsme rádi, že partnerem jsme se nově stali také my, FIT4FUN. Vybírejte si u nás pohybové, relaxační a kondiční aktivity dle vaší chuti a možností. Nyní se vám otevírá možnost dalšího druhu úhrady vašich oblíbených lekcí. 

 • Jak to celé funguje?

Na kartu Multisport a podmínky získání se informujte u svého zaměstnavatele a zažádejte si o její vydání. Jakmile Vám dorazí, objednejte se na některou lekci přes rezervační systém a dojděte s Vaší Multisport kartou. Tu předložíte před vstupem do FIT4FUN, kde si ji načteme a dále už se o nic starat nemusíte. Vstup máte volný. Je to jednoduché, pohodlné a levné!

Na výhody přes program Benefit plus se také informujte u svého zaměstnavatele. Poté stačí pouze provést objednávku na konkrétní službu nebo zvolenou částku a se zaslaným číslem objednávky se dostavit na recepci FIT4FUN. Zde objednávku společně zkontrolujeme a nabijeme Vám kredit podle požadované služby. Dále se o nic starat nemusíte, vyúčtování a další administrativu si vyřídíme sami. Vy už jen využíváte vstupy na cvičení.

Těšíme se na vás!

Tým FIT4FUN