Reference

Děkujeme za krásná hodnocení, která nás motivují stále jet naplno a zlepšovat se :-)

Tým FIT4FUN

Míša, 36 let, power jóga a H.E.A.T.

Nikdy jsem se netěšila na cvičení tak jako teď. Každý týden začínám power jógou, která pro mě ještě před pár měsíci byla jedna velká neznámá. Moc mě baví ji poznávat víc a víc a to díky výborné lektorce Věrce, která nás na svých hodinách vždy pozitivně naladí a pokaždé posune zase o kousek dál.
Hodiny H.E.A.T.u, na kterých jsem se já osobně stala závislou, miluju. Pro Martina není problém nadchnout člověka snad pro cokoliv :-) Není vůbec pochyb, že by vás nedovedl do vašeho vysněného cíle :-)
Mám pocit, že FIT 4  FUN  funguje v Tišnově už léta. Je to super místo. Tady totiž získám energii pěkně po částech a vydrží mi na celý týden :-)

Jana, ploché bříško, H.E.A.T.

Do FIT 4 FUN chodím cvičit už od samého začátku. Není to mé první fitcentrum, do kterého jsem chodila cvičit, ale je jediné, ve kterém mě cvičení vážně baví. Nebaví mě cvičit sama a už vůbec mě nebaví cvičit doma. Proto jsem začala chodit na skupinové cvičení pod vedením Martina, konkrétně na ploché břicho a pak i na H.E.A.T. Skupinové cvičení jsem si vybrala také proto, že když vidím, jak ostatní klientky "jedou", tak já musím taky a chci být lepší, nebo aspoň stejně dobrá jako ony. A hlavně mě kombinace cviků s dobrou hudbou prostě baví. 
Mým cílem je zpevnit se, pěkně vytvarovat postavu, zhubnout, prostě cítit se dobře. 
Dnes můžu říct, že se cítím skvěle a i mé problémy s krční páteří se hodně zlepšily. Martin přizpůsobuje náročnost cvičení dle možností a schopností jednotlivců. Když už ale chodíte cvičit delší dobu, cvičení s ním je vážně "masakr" :-).

Klára 28 let, H.E.A.T., ploché bříško

Chodím zde na cvičení H.E.A.T. program, kde se člověk perfektně zapotí, odreaguje a získá skvělou fyzičku.
Dále navštěvuji posilovací hodinu ploché bříško, kde nás Marťa někdy nešetří :), ale o tom ta hodina je. Člověk posílí každičkou část na svém těle. Nic bych tu neměnila. Kluci se tu skvěle o všecko starají, vymýšlejí další různé aktivity a .... Všecko je tu zkrátka "supiiiiiiiš" :D

Eva, 31 let, osobní trénink

Nikdy jsem necvičila sama. Možná tak jedině doma podle kazety :-) Prostě, když už jsem někdy sportovala, tak se skupinou lidí. Cvičit sama mi to divné. Ale rozhodla jsem se zkusit osobní tréninky s Martinem, protože jsem chtěla, aby na mě bylo cvičení fakt vidět! No a po měsíci „osobáků“ zaměřených na posilování si zase nedovedu představit, že bych začala posilovat se skupinkou nebo zase doma před počítačem. To asi jedině v krajní nouzi. Individuální hodiny jsou super! Náročnost, výběr cviků, pauzy, úpravy cviků, když mě něco bolí – to všechno se řídí podle mě :-)!

Ivana 30 let, H.E.A.T. lekce, pevné bříško

Od dětství jsem se věnovala aktivně volejbalu, který jsem závodně hrála asi 8 let. Po ukončení volejbalové "kariéry" jsem se věnovala spoustě jiným skupinovým sportům např. Taebo, Aerobik, kruhový trénink, posilovna... a k tomu jsem se snažila i sama doma cvičit, občas běh a jízda na kole. Prostě sport patří k mému životu a vždycky mě moc bavilo něco dělat, ale poslední dobou jsem pořád nemohla najít to ono, co mě nakopne k nějakému pravidelnému rytmu. V zimě mi poradila kamarádka, že navštěvuje FIT 4 FUN a říkala, že je hrozně spokojená. Tak jsem to zkusila a už první hodinu jsem věděla, že je to to, co hledám. Nejen že prostředí na mě zapůsobilo na první dojem velice příjemně, ale hned po pár minutách cvičení jsem zjistila, že takový "mejdan" ve skupinovém cvičení nikde jinde nezažiji :) Trenér Martin je opravdu profík. Je pozorný, jestli cvičíme správně a navíc dokáže namotivovat k maximálnímu výkonu a k tomu všemu je s ním i velká legrace. Jo a abych nezapomněla – pro mě je u cvičení důležitá i hudba a ta mě taky vždycky rozproudí. Prostě žádná hodina pro mě nebyla nikdy nudná nebo nezajímavá. Pokaždé odcházím dobře naladěná a s dobrým pocitem, že jsem si cvičení užila a pořádně na sobě zamakala :)
Hlavně hodiny H.E.A.T., které zvyšují moji kondici a spalují kila :), v kombinaci s posilováním, jsou skvělou variantou pro mě, protože nejenom baví, ale jsou po nich vidět výsledky, a tak mám ze sebe opět dobrý pocit. Mám za sebou už asi 20 lekcí  (H.E.A.T., ploché břicho) a každá hodina je trochu jiná díky akčnímu trenérovi a jeho kreativnosti. Samozřejmě oceňuji i skvělé cvičební pomůcky (Bosu, činky, roller...), které nesmí chybět na posilovacích hodinách :) Musím říct, že spolupráci s Martinem i celým studiem FIT4FUN mohu každému doporučit. I těm, kteří chtějí se cvičením začít. Oceňuji hlavně osobní přístup, záživné lekce a příjemné jednání. Děkuji tímto za pomoc a motivaci oběma Martinům.

 

Klára, 28 let, H.E.A.T.

H.E.A.T.  jsem poprvé viděla na veletrhu Sport Life BVV. Okamžitě jsem věděla, že tohle chci zkusit, takže mě opravdu hodně potěšilo, když kluci otevřeli FIT 4 FUN. Tyto lekce mi zlepšily kondici a celkově se cítím mnohem lépe, pro mne nejlepší způsob aktivního odpočinku a místo, odkud odcházím plná energie díky skvělému týmu FIT 4 FUN. Za mě veliké díky a vám ostatním jen doporučuji!!!