vERONIKA Banaśová


MOJE MOTTO

Pokud vás to motivuje a děsí zároveň, pravděpodobně to znamená, že byste to měli dělat. A to má hodně velký význam hlavně na začátcích nové cesty.


Na jógu jsem natrefila při učení na státnice, když jsem hledala rychlý způsob jak se nabít energií, protáhnout tělo a taky uklidnit a vyčistit hlavu. Od videí na internetu jsem postupně začala chodit na lekce hot jógy, pak vinyasa jógy, ashtangy, až jsem se postupně dopracovala k instruktorskému kurzu. Chvilku po kurzu se ke mně dostala první nabídka učení a jóga tak pro mě nabyla dalších rozměrů a za to jsem moc vděčná. V souvislosti ne jenom s jógou, ale vším, co se snažím v životě dělat, se mi líbí toto moto:

"Pokud vás to motivuje a děsí zároveň, pravděpodobně to znamená, že byste to měli dělat. A to má hodně velký význam hlavně na začátcích nové cesty."

Lekce připravuji tak, aby se tělo postupně zahřívalo a připravovalo na složitější asány. Ráda do lekcí přidávám dechová cvičení a relaxaci. Lekce může být zaměřená na práci s určitou části těla a nebo na nějakou složitější asánu.

Kromě jógy ráda fotím a mám ráda spontánní výlety autem.

Budu se těšit někdy na lekci!


Certifikáty a školení

  • instruktorský kurz jógy