Jak cvičit

Jak často a co cvičit, abyste dosáhli nejlepších výsledků?

Tak už jste si řekli, že sportovat chcete? Máte motivaci? Pak gratulujeme :-)! Ale jak nejlépe začít? Co je ideální přímo pro mě? Řekněte nám, co od cvičení očekáváte, jaké máte cíle a možnosti a my vám doporučíme nejlepší řešení.

Toto jsou vaše nejčastější cíle, kterých chcete cvičením dosáhnout

 • Chci zhubnout 
  Pak vám doporučíme vhodnou kombinaci aerobního (spalování tuků) a posilovacího cvičení, které formuje postavu.  Dle potřeby i poradíme s jídelníčkem. Rychlost hubnutí a formování postavy bude záležet na tom, jak často budete mít čas na cvičení a jak budete dodržovat zásady stravování. Každopádně tělo musí také regenerovat, je tedy nutné si stanovit i maximální intenzitu cvičení, abyste nebyli naopak přetrénovaní.
   
 • Potřebuji se zbavit bolestí zad
  Tyto bolesti nejčastěji souvisí s ochablými svaly břicha, zad a krku, proto je většinou potřeba zpevnit střed těla a využívat balanční cviky. Nabízíme i pomalé lekce, kde se každý cvik provádí do detailů správně. Zapomeňte na léky proti bolestem. To je jen dočasné řešení. Pravidelným cvičením se zbavíte bolestí zad dlouhodobě!
   
 • Nemám konkrétní cíl, chci prostě jen zdravě cvičit 
  Zde vás můžeme jen pochválit, že se svému tělu věnujete! Je to skvělá cesta, jak zůstat zdravý.
   
 • Jsem štíhlý/á, ale chci zformovat postavu
  V tomto případě budou převažovat silové cviky před aerobními. Vysoce účinné jsou T.R.X. lekce.

 

 

 


 

 


Výsledků můžete dosáhnout i s „omezeným rozpočtem“  

Přijďte alespoň na některé lekce, kde se budete postupně učit správnou techniku cvičení. Naše lekce můžete doplnit i dalším domácím cvičením – běh, posilování s vlastní váhou, rychlá chůze v přírodě apod. Rádi vám nějaké to cvičení doporučíme. Na vás zbývá motivace a odhodlání. 

Pamatujte

Důležitá je správná motivace, nastavení reálných cílů a taky nadšení. Cvičení vás musí bavit. Vyzkoušejte různé lekce, které nabízíme. Věříme, že si u nás to správné cvičení najde každý.  Garantujeme přísun nové energie, na které se brzy stanete závislí!

Zeptejte se nás, jak cvičit, abyste si plnili cíle

 • Nejlepší možnost – osobně v našem centru: náměstí Míru 1705, Tišnov
 • Dále můžete využít e-mail: info@f4fun.cz či telefon: +420 778 529 017