o nás

Když jsem po 4 letech ukončil pracovní poměr v jednom z nejprofesionálnějších fitness centrech v Brně, rozmýšlel jsem se, kterým směrem se bude můj život nadále ubírat. Přišel nápad, že si otevřu svoje centrum, zúročím všechny dosavadní zkušenosti a vytvořím takové zařízení, kde budeme nabízet za běžné vstupné nadstandardní službyručník u vstupu, šampon a mýdlo ve sprše, hygienické potřeby, budeme lidem rozdávat radost, dobíjet energii, pomůžeme jim zpět najít kondici a vytvoříme rodinné zázemí, kde se každý bude cítit jako doma.

Zaměřujeme se na cvičení, které odstraňuje bolesti zad, na cvičení, které posiluje kardiovaskulární systém, posilování, které Vám zformuje a zpevní postavu a to vše za dozoru vyškolených profesionálních lektorů. V našem centru si můžete vybrat ze dvou sálů, ve kterých nabízíme lekce různých zaměření, intenzity, náročnosti.

Tak zvedněte zadek a dojděte se přesvědčit sami!

Martin Pazderský, majitel

Proč je pohyb tak důležitý?

Naše tělo je nastavené tak, že potřebuje pravidelnou fyzickou zátěž. Pokud ji nemá, tak dřív nebo později si „začne stěžovat“. Projevuje se to bolestmi, únavou, psychickou nepohodou apod. Především bolesti jsou často výsledkem dlouhodobého podceňování pohybu a jejich náprava není jednoduchá. 

Cvičení zabraňuje depresi a úzkostem.

Pohyb je stejně důležitý jako spánek nebo jídlo!

Sportovat by tedy měl každý. Nezáleží na tom, zda máte nadváhu či ne. U lidí s nadváhou je to často jednodušší s motivací. Mají přirozený cíl – chtějí zhubnout a zformovat tělo. Ale někteří lidé bez nadváhy nedostatek pohybu podceňují a to je chyba. Důsledkem jsou bolesti, zad, krční páteře, únava, špatné držení těla a řada civilizačních chorob.
Víme, že současná doba je náročná. Není snadné si najít volný čas. Délka pracovní doby je mnohdy neúnosná. Ale zdraví máme jen jedno. Myslete i na sebe a „odpočívejte“ aktivně.

cvičení působí jako prevence civilizačních chorob.

A navíc budete výborně vypadat :)

Poradíme vám se stravováním.

Pokud chcete zhubnout, je nutné se kromě cvičení i správně stravovat. Řekneme vám, jaké jsou správné stravovací návyky. Jen tak dosáhnete výborných výsledků.