chci začít cvičit!

Tak už sis řekl/a, že sportovat chceš? Máš motivaci? Pak gratulujeme! Ale jak nejlépe začít? Co je ideální přímo pro tebe? Řekni nám, co od cvičení očekáváš, jaké máš cíle a možnosti a my ti doporučíme nejlepší řešení.

Mezi naše klienty patří fit lidé v širokém věkovém rozmezí od 20 do více jak 50 let. Různých postav, od štíhlé až po ty s nadváhou. S kardiostimulátorem, umělou kyčlí, diabetem, astmatem. A všichni to zvládli. Chodí pravidelně. Baví je to u nás. Rozhodli se nesedět doma.

Jak to u nás chodí - krok po kroku...

  • Vpravo nahoře na stránce je zelené tlačítko „online rezervace“.

  • Dole v tabulce klikneš na „zaregistrujte se zde“.
  • Vyplníš pole s hvězdičkami.
  • Získáváš přístup do rezervačního systému!

Ve chvíli, kdy se úspěšně zaregistruješ do našeho rezervačního systému, otevře se ti rozvrh. Nový klient si může udělat pouze jednu rezervaci – vyber si jednu lekci, tu si zarezervuj a v časovém předstihu se dostav na lekci do našeho centra.

Na recepci uhradíš částku za cvičení a domluvíme se na další možnosti – permanentky, nabití kreditu, zda zaplatíš hotově nebo převodem na účet a vysvětlíme ti základní pravidla rezervování na lekce. Platby kartou bohužel nejsou možné.

V případě, že jsi držitelem benefitní karty, vem ji s sebou spolu s průkazem totožnosti a my ti nastavíme systém tak, že ti nebude při rezervacích účtována žádná částka. Jen vždy před lekcí předložíš kartu k nalogování. 

Nevím, jakou si mám vybrat lekci...

První krok je zvolit si, zda je tvým cílem hubnutí nebo formování postavy. Nebo obojí.
Druhý krok je si uvědomit, jaké jsou tvoje zkušenosti, aktuální forma, fyzický stav. Tady je jednoduché rozdělení...

Mým cílem je hubnutí a posílení kardiovaskulárního systém

Vybírám si lekce lekce HEAT program – je to funkční chůze na páse – chůze, nejpřirozenější pohyb pro tělo. Neexistuje žádné omezení, intenzitu chůze si určuje každý podle sebe, tudíž neexistuje možnost, že to nezvládneš.

Mým cílem je formování postavy a nabírání svalové hmoty   

Jsem začátečník    
Vybírám si lekce Power Stretch, Pilates, Zdravá záda a ploché bříško, Joga, Flexibilita a síla.   
Jsem ve fit kondici a zkušenosti mám    
Total body, Ploché bříško, pevný zadek, HIIT, Kangoo jumps, Martinův nářez, Tabata, Interval training.   

Potřebuješ důkladnější rozdělení?

Chci zhubnout 

Pak ti doporučíme vhodnou kombinaci aerobního (spalování tuků) a posilovacího cvičení, které formuje postavu.  Dle potřeby i poradíme s jídelníčkem. Rychlost hubnutí a formování postavy bude záležet na tom, jak často budeš mít čas na cvičení a jak budeš dodržovat zásady stravování. Každopádně tělo musí také regenerovat, je tedy nutné si stanovit i maximální intenzitu cvičení, abys nebyl naopak přetrénovaný/á.
 

Potřebuji se zbavit bolestí zad

Tyto bolesti nejčastěji souvisí s ochablými svaly břicha, zad a krku, proto je většinou potřeba zpevnit střed těla a využívat balanční cviky. Nabízíme i pomalé lekce, kde se každý cvik provádí do detailů správně. Zapomeň na léky proti bolestem. To je jen dočasné řešení. Pravidelným cvičením se zbavíš bolestí zad dlouhodobě!

Nemám konkrétní cíl, chci prostě jen zdravě cvičit 

Zde tě můžeme jen pochválit, že se svému tělu věnuješ! Je to skvělá cesta, jak zůstat zdravý.

Jsem štíhlý/á, ale chci zformovat postavu

V tomto případě budou převažovat silové cviky před aerobními.