Novinky od října 2020

1. Od pondělí 28.9. 2020 nejsou k dispozici sprchy a ani nerozdáváme ručníky. Nejde o to, že se bojíme nákazy, jde o to ušetřit, abychom mohli fungovat i nadále. Snad se na nás nebudete zlobit, že využijete sprchu doma a ručník z vlastní skříně. Samozřejmě, když zapomenete,   Vám náš.

2. Od úterý 6.10. se nám vrací hlídání pro děti a to na ranní lekci Heatu v 9:00. Poprosíme o maximální dodržení podmínky, že Váš miláček je naprosto zdráv.

3. Otevíráme nový kurz pro náctileté a to "Heat teens" . Kurz je určen pro teenagery ve věku od 11- 19 let a výšky min. 150 cm.

Bude probíhat každý čtvrtek od 15:30-16:15. Lektorkou je Míša Pleskačová. Kurzovné činí 1200 Kč na pololetí. První zkušební lekce zdarma je ve čtvrtek 1.10. 2020 v 15:15 hod. Omezená kapacita 14 puberťáků! Pro více info - telefon, mail, osobně recepce.

4. Nová lekce BOX + HIIT

Snažíme se Vám neustále nabízet nové lekce, nové tváře, abyste měli co největší výběr v našem rozvrhu. Martin Jurčíček nově povede tuto lekci a to každé úterý od 19:40. Lekce kombinuje cvičení na boxovacích pytlích a High intensity interval training, který spočívá ve střídání vysoké a nízké zátěže na cardiovaskulární systém. Naučíte se základní techniky úderů, postoje a využití energie pro použití síly. Lekce je energická, zábavná, fyzicky náročná a tím pádem účinná na získání kondice stejně jako na podporu spalování přebytečných kalorií. Tak šup šup se přihlásit a vyzkoušet.

5. Prosba

Používejte vlastní hlavu, tělo a nenechte si nikým a ničím vzít to, co Vás tak moc baví. Stejně jako nás. Protože bez Vás, to prostě nejde. A my tu chceme dál být. S Vámi.

Martin Pazderský a team.