PETRA KUDLÁČOVÁ


MOJE MOTTO

„Když někdo chce něco, co ještě nikdy neměl, bude muset udělat něco co ještě nikdy neudělal."


Co mě přivedlo ke sportu

Ke sportu mě tak trošku přivedla až nezdravá snaha zhubnout, čím víc jsem se ale začala sportu věnovat a zjišťovat si stále více informací, tím mě vlastně sport z tohoto přesvědčení vyléčil.

Co je mým cílem

Mým cílem na osobních trénincích i na hromadných lekcích je hlavně to, aby se lidé cítili dobře a příjemně, aby jim sport přinášel radost. Za tím nemusí být vždy to, že se sedřu z kůže a tryskají ze mě litry potu a proto každý osobní trénink přizpůsobuji člověku, který ke mě chodí, ale i danému dni, jak se zrovna cítí atd. Na lekcích se snažím co nejvíce vnímat energii skupiny, která se na mé lekci sešla. 

Mé přesvědčení

Čím jsem starší, tím víc zjišťuji, že ve sportu je hlavně potřeba tzv. pevný základ (střed těla), na kterém později mohu stavět. Proto se moje hodiny velmi často a ve velké míře zaměřují na střed těla v kombinaci s posilováním dalších partií.

Co mě ve sportu baví

Nejraději kombinuji lehce dynamický styl lekce s pomalými cviky. Baví mě kombinace cviků, která je nenásilná, ale v jádru velmi náročná. V lekcích i na trénincích mám ráda pestrost a radost klientů z každého malého zlepšení. 

Co si přeji předat klientům

Klientům bych ráda předala radost z pohybu jako takového a myšlenku, že vše je možné, pokud se pro to oni sami rozhodnou. Není potřeba se zničit na krev, abychom se cítili silní, zdraví a pevní, i když někdy je taky důležité upustit páru :-). 


Certifikáty a školení

  • Kurz instruktora fitness ve Fitness Institutu - 2015
  • Pilates kurz v MyFitu Lenky Velínské - 2017
  • A jiné drobnější workshopy